Živé vysílání do internetu

 

 

Realizaci živého vysílání do internetu, které našim klientům nabízíme, během mžiku promění Vaši firmu, dům či kancelář v online vysílací studio, odkud můžete svým zákazníkům, partnerům, kamarádům nabídnout v reálném čase své znalosti, zkušenosti či produkty.

Jste muzikant či provozní hudebního klubu a pořádáte pravidelné či nepravidelné akce? Vytvořme společně Váš vlastní vysílací kanál a pošlete hudbu Vašim posluchačům!

Napadlo Vás někdy, o kolik klientů přicházíte jen pro to, že oni nemohou za Vámi? Či kolik nových klientů můžete s službou czStream získat?

Šáhněte si do svědomí, a sami si odpovězte na otázku, jestli chcete pro své zákazníky mít služby nad rámec konkurence, či zůstanete stát dále spolu se svou konkurencí v oné dlouhé frontě zažitých postupů a zvyklostí.

 

Rozhodnutí je jen na Vás. My Vám jej pouze pomůžeme zrealizovat!

 

Ceny nabízených služeb:

-     1000,- Kč / hod (pro plátce + DPH) za pronájem vysílací techniky a práce technika zajišťující vysílání.

-     500,- Kč / hod (pro plátce + DPH) za zpracování odvysílaného přenosu na DVD nosič.

-     3,- Kč / minuta vysílání (pro plátce + DPH) 

-     Cestovné na místo vysílání dle sazebníku náhrad upravený zákonem.

Po klientovi také požadujeme zajištění kvalitního internetového připojení v místě vysílání. Pro vysílání v HD kvalitě je potřeba minimální garantovaná odchozí rychlost 5Mb. Pro full HD 10Mb a více. Pro vysílání pouze zvuku bez přenosu obrazu, je dostačující 1,5 Mb odchozí rychlosti.

V případě požadavků klienta na zajištění internetové přípojky do místa vysílání, či vysílání v místech s problémovou internetovou službou, nebo vysílání v nestandartních podmínkách, se k ceně za samotnou službu připočítávají náklady nutné s zajištěním internetového připojení. Tyto náklady jsou kalkulovány individuálně a na jejich výši bude klient s předstihem upozorněn.